Iratkozzon fel hírlevelünkre

Pályázati felhívás - kontroller

A Balassi Intézet pályázatot hirdet a Balassi Intézet Gazdasági Igazgatóságán kontroller munkakör betöltésére.

A munkaviszony időtartama:
Határozatlan idejű munkaviszony.

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő.

A munkavégzés helye:
1016 Budapest, Somlói út 51.

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:
A Balassi Intézet szervezeti egységeiként működő külföldi magyar intézetek gazdasági eseményeivel kapcsolatos havi pénzügyi és számviteli feladatok ellenőrzése, folyamatos kapcsolattartás a gazdasági referensekkel és pénzügyi előadókkal. Részvétel a külföldi magyar intézetek éves működési keretének tervezésében. Folyamatos egyeztetés az intézetek gazdasági referensével és pénzügyi előadóival az intézetek működési és szakmai programkeret felhasználását érintő gazdasági eseményeket érintő nyilvántartásokkal kapcsolatban.

Közreműködik a működési keretgazdálkodással kapcsolatos adatszolgáltatások összeállításában. A külföldi magyar intézetek havi elszámolásainak ellenőrzését követően a havi könyvelés feladása a Forrás SQL rendszerbe. A külföldi magyar intézetek deviza ellátmányainak egyeztetése, valamint az utalásról történő gondoskodás havi rendszerességgel.

Munkabér és juttatások:
A jogállásra és a munkabéren felüli juttatásokra a Munka Törvénykönyvéről szóló 2012. évi I. törvény rendelkezései és a Balassi Intézet Személyügyi Szabályzata az irányadók.

Pályázati feltételek:

- Magyar állampolgárság,
- Cselekvőképesség,
- Büntetlen előélet,
- Mérlegképes könyvelői képesítés (államháztartási szak előnyt jelent- regisztráció nem szükséges),
- Legalább egy éves államháztartási számviteli területen szerzett munkatapasztalat,
- Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások).

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

- Felsőfokú végzettség,
- Felsőfokú pénzügyi- számviteli képesítés,
- Forrás SQL program ismerete.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

A munkakör betölthetőségének időpontja:
A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje: 2015. május 30.

A pályázat elbírálásának módja, rendje:
A kontroller személyére a benyújtott pályázatok alapján a Balassi Intézet gazdasági főigazgató - helyettese tesz javaslatot a főigazgatónak, aki dönt. A pályázat eredményéről a pályázók elektronikus értesítést kapnak. A pályázat benyújtásának tényét és annak tartalmát bizalmasan kezeljük.

A pályázat elbírálásának határideje: 2015. június 5.

A munkáltatóval kapcsolatban további információt a www.balassiintezet.hu honlapon szerezhet.

ESEMÉNYNAPTÁR

2019
18
Január
H K Sz Cs P Szo V
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

KIEMELT ESEMÉNYEK

Nincsenek események

KIADVÁNYAINK

kiadvanyaink

ESEMÉNYEK